Jak to napisać po angielsku ?????????????????????

Język angielski - Gimnazjum - 2 klasa zobacz inne zadania z języka angielskiego
1


UWAGA! PROSZĘ NIE Z TRANSLATORA TYLKO SAMEMU TU ZROBIĆ!

W zeszłym tygodniu siedziałem sobie w domu i grałem w karty z kolegą.Był to deszczowy dzień, więc moi rodzice pojechali do sklepu na zakupy.
Nagle usłyszeliśmy głośny hałas w kuchni. Bardzo się wtedy baliśmy, ale szybko pobiegliśmy sprawdzić co się stało. Zobaczyliśmy tam pewnego mężczyznę. Miał on założoną na sobie pomarańczową pelerynę i miał długie czerwone włosy.To był duch! Był bardzo zły i dziwnie patrzył się na nas.Minęło kilka sekund i duch zniknął.Byliśmy w szoku.
Po 30 minutach wrócili moi rodzice. Kiedy opowiedzieliśmy im tą całą historię nie wierzyli nam. Myśleli, że sobie żartujemy. Dopiero później nam uwierzyli.

zgłoś naruszenie
pytanie zadano 5 lat temu
DANIO85
100 pkt
Dodaj komentarz
0

Last week I sat for myself at home and I played cards with the friend. was it is a rainy day, so my parents went to the shop for the shopping.
Suddenly we heard the loud noise in the kitchen. Very much then we were afraid, but quickly we ran to check what happened. We saw the certain man there. He had an orange cape put on on oneself and had long red hair. it was a ghost! He was very bad and strange watched on nas.Min himself ęło a few seconds and the ghost disappeared. we were in a state of shock.

link | zgłoś naruszenie
odpowiedzi udzielono 5 lat temu
jessica91
56 pkt
Dodaj komentarz


Czy ta odpowiedź Ci pomogła?   
Twoja odpowiedź:
Nie jesteś zalogowany, ale możesz odpowiedzieć anonimowo.

Jeżeli chcesz wstawić wzór matematyczny, możesz to łatwo zrobić. Sprawdź tutaj jak to zrobić.

włącz/wyłącz podgląd