Jak to napisać po angielsku ?????????????????????

Język angielski - Gimnazjum - 2 klasa zobacz inne zadania z języka angielskiego
1


UWAGA! PROSZĘ NIE Z TRANSLATORA TYLKO SAMEMU TU ZROBIĆ!

W zeszłym tygodniu siedziałem sobie w domu i grałem w karty z kolegą.Był to deszczowy dzień, więc moi rodzice pojechali do sklepu na zakupy.
Nagle usłyszeliśmy głośny hałas w kuchni. Bardzo się wtedy baliśmy, ale szybko pobiegliśmy sprawdzić co się stało. Zobaczyliśmy tam pewnego mężczyznę. Miał on założoną na sobie pomarańczową pelerynę i miał długie czerwone włosy.To był duch! Był bardzo zły i dziwnie patrzył się na nas.Minęło kilka sekund i duch zniknął.Byliśmy w szoku.
Po 30 minutach wrócili moi rodzice. Kiedy opowiedzieliśmy im tą całą historię nie wierzyli nam. Myśleli, że sobie żartujemy. Dopiero później nam uwierzyli.

flag offensive
pytanie zadano 4 lata temu
DANIO85
100 pkt
add comment
1 odpowiedź:
0

Last week I sat for myself at home and I played cards with the friend. was it is a rainy day, so my parents went to the shop for the shopping.
Suddenly we heard the loud noise in the kitchen. Very much then we were afraid, but quickly we ran to check what happened. We saw the certain man there. He had an orange cape put on on oneself and had long red hair. it was a ghost! He was very bad and strange watched on nas.Min himself ęło a few seconds and the ghost disappeared. we were in a state of shock.

permanent link | flag offensive
answered 4 lata temu
jessica91
56 pkt
add comment


Czy ta odpowiedź Ci pomogła?   
Your answer:
You are now not logged in but you can answer first and then login

Jeżeli chcesz wstawić wzór matematyczny, możesz to łatwo zrobić. Sprawdź tutaj jak to zrobić.

toggle preview