Wypracowanie

W-F - Gimnazjum - 1 klasa zobacz inne zadania z wfu
0


napisz wypracowanie o ulubionym sportowcu z podsumowaniem czyli dlaczego go lubisz max 30 zdań

zgłoś naruszenie
pytanie zadano 5 lat temu
emi54
90 pkt
Dodaj komentarz
0

Michael Schumacher jest moim ulubionym sportowcem. Urodzony 3 stycznia 1969 w Hürth-Hermülheim, jest niemieckim kierowcą rajdowym i 7-mio krotnym mistrzem F1. Już bardzo szybko zaczął ze sportem- najpierw jeżdżąc kartami, by potem wkroczyć do F1. 1988 zostaje wicemistrzem Formuły Ford, potem zmienia na Formułę 3, na Team swojego menadżera Willy Webera. Potem wkroczyl do F1. Najpierw jeździł w Mercedesie (1990)/ dla Mercedesa, potem z Benettonem, by w końcu przejść do Ferrari.
Za każdym razem, gdy w TV leci F1, oglądam to sobie. To jest bardzo ciekawe. Michael Schumacher jest najlepszy. Wprawdzie zdobył w tym sezonie tylko 2 punkty i żadnego zwyciestwa, ale już wielokrotnie udowodnił, jaki jest dobry. Dlatego jestem przekonana, że i w tym roku będzie mistrzem świata.
Najbardziej podziwiam jego opanowanie. Ma zawcze czas, by porozmawiać z fanami, dlatego jest najlepszy.
Lubię go jako sportowca, dlatego, że wykorzystuje swoją popularność w pozytywnym sensie. Za każdym razem udziela się dla biednych dzieci, w tym roku ofiarował 7 milionów dolarów dla ofiar Tsunami.
Michael Schumacher jest moim zdaniem bardzo sympatyczny i odpowiedzialny.

link | zgłoś naruszenie
odpowiedzi udzielono 4 lata temu
Mlodaa_x3
110 pkt
Dodaj komentarz


Czy ta odpowiedź Ci pomogła?   
0

Christiano Ronaldo jest jednym z najbardziej utalentowanych młodych pilkarzy. Jego pelne nazwisko brzmi: Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro. Jest Portugalczykiem, urodził się w Madeirze 5 lutego w 1985 roku. Ten utalentowany piłkarz rozpoczął swoją karierę w Sportingu Lizbona. Juz jako siedemnastolatek zagrał pierwszy seniorski mecz, a mialo to miejsce we wrzesniu 2002 roku. Dość szybko młodym piłkarzem zainteresowały się najlepsze europejskie kluby. Doskonała technika, szybkość i inteligencja w grze oczarowały przedstawicieli takich "firm" jak: Juventus, Real Madryt czy Manchester United. Jako pierwszy ofertę zakupu portugalskiego pomocnika złożył klubowi z Lizbony Manchester United (zproponowana suma wyniosła 12,24 milonow funtów). Kluby porozumiały się w sprawie transferu, Christiano zgodzil sie na konrakt i został pierwszym Portugalczykiem w słynnej ekipie "Czerwonych Diabłów" . Otrzymał koszulkę z numerem "7". Z tym numerem grał, uwielbiany przez kibiców z Old Trafford, David Beckham, który odszedł wczesniej do Realu Madryt, co było ogromnym wyróżnieniem, ale też pokazywało oczekiwania władz klubu i kibiców względem młodego Portugalczyka. Ronaldo zadebiutowal w nowym klubie 16 sierpnia 2003 roku, w meczu ligowym z Boltonem, a swoja pierwszą bramkę strzelil kilka tygodni później drużynie z Portsmouth. Szybko zdobył sympatię kibiców i jest obecnie filarem drużyny z Manchesteru.

link | zgłoś naruszenie
odpowiedzi udzielono 16 miesięcy temu
rafal22
45 pkt
Dodaj komentarz


Czy ta odpowiedź Ci pomogła?   
Twoja odpowiedź:
Nie jesteś zalogowany, ale możesz odpowiedzieć anonimowo.

Jeżeli chcesz wstawić wzór matematyczny, możesz to łatwo zrobić. Sprawdź tutaj jak to zrobić.

włącz/wyłącz podgląd